Марина. Портретна фотосесія

Що одягнути на фотосесію?

В цій статті наведені приклади одягу для більшості фотосесій, наприклад дитячі, сімейні чи портретні. В любому випадку, одяг підбирається під задуманий стиль зйомки. Давайте розберемо декілька прикладів:

Портретна фотосесія

В цьому випадку, одяг не має відволікати глядача від вас. Тому використовуйте одяг пастельних (мяких) тонів з комбінацією не більше трьох кольорів. Можна використовувати одяг чорного чи білого кольорів, але краще порадитись з фотографом. Уникайте всього блискучого, яскравого, логотипів, надписів чи малюнків. Одяг в смужку, наприклад тельняшка, теж не бажаний. Хоча широка смужка допустима. Краще уникати використання перстнів, каблучок, браслетів та іншої біжутерії. На зйомку вистачить одного комплекту одягу.

Приклади одягу для портретних фотосесій: http://igorkovsher.com.ua/photosession

Сімейна фотосесія та Love-Story

Для цих видів зйомки, одяг має бути в одному стилі для всіх учасників. Найкращий стиль – повсякденний (casual). Як і в попередньому випадку, бажано використовувати комбінацію з трьох-чотирьох кольорів. Уникайте відвертого одягу, кородких спідниць, високих каблуків (шпильок) і всього яскравого. Біжутерію підбирайте під одяг, але не використовуйте все що є. Для сімейної фотозйомки вистачить одного комплекту одягу. Для зйомки лав-сторі, бажано брати не більше двох комплектів.

clothing-for-family-photo-session

Велику підбірку прикладів одягу для сімейних фотосесії та лав-сторі дивіться тут: pinterest.com

Студійна фотосесія

Одяг для зйомки в студії потрібно підбирати під образи, які плануєте реалізувати. Обов’язково розкажіть фотографу, що ви плануєте одягнути і що взяти із собою. Він має вам допомогти підібрати одяг, адже це і в його інтересах. І пам’ятайте, в середньому, зйомка в студії займає близько двох годин. За цей час можна якісно відзняти два образи.

Діловий портрет

Із самої назви зрозуміло, що потрібно одягати виключно діловий одяг. Але є декілька моментів:

  • Тканина одягу не повинна бути блискучою (атласною);
  • Обов’язково дотримуйтесь ділового етикету;
  • Одяг має бути одного тону, нейтральних, або темних кольорів;
  • До одягу можна додати біжутерію, годинник, блокнот, ручку та інші дрібниці. Головне, щоб все підкреслювало ваш діловий стиль.

clothing-for-business-portrait

Приклади одягу для ділових портретів: pinterest.com

Основні правила стосовно одягу для фотозйомки:

  • Одяг має бути підібраний по погоді і сезону. Не варто одягати шорти і футболку в пізню осінь, а легкий светр і шкіряну курточку в середині зими;
  • Вам має бути комфортно в одязі. Якщо стоїть питання між “гарно” і “комфортно”, то обирайте “комфортно”;
  • Підбирайте одяг під місце зйомки. Наприклад, якщо зйомка буде в парку, то підійдуть зелені, сині, жовті чи нейтральні кольори;
  • Уникайте всього яскравого, дрібних малюнків, логотипів, надписів та ні. Краще обирати одяг одного тону.

Бажаю успіху і гарних фотографій!